Usługa Monitor

Przydatna i prosta w obsłudze usługa sprawdzająca dostępność stron www i poczty. Usługa MONITOR jest już od pewnego czasu dostępna w naszym serwisie SMS. Usługa jest bezpłatna.

Wystarczy ją uruchomić, wprowadzić adres(y) stron czy serwerów pocztowych (można ustawić również porty) i to wszystko. Usługę można modyfikować przez zmianę/dodawanie/usuwanie adresów.

W sytuacji, gdy wskazany adres jest niedostępny otrzymujesz komunikat SMS o braku dostępności, gdy dostępność adresu się zmieni otrzymujesz komunikat SMS o jego dostępności. Status dostępności sprawdzany jest w odstępach 20-30 minut.
Opłata za SMS 12gr brutto. Zapraszamy do korzystania z tej usługi. Pozwoli nam to na sprawdzenie jak często nasze usługi internetowe są niedostępne.

Przebudowa serwisu SMS

Przebudowany został całkowicie wygląd serwisu SMS, którego interfejs sięgał 2008r. Oprócz interfejsu, zmieniona została funkcjonalność serwisu, wszystkie zmiany poszły zdecydowanie w kierunku masowych wysyłek marketingowych. Wersja serwisu otrzymała numer 3.0
Usunięte zostały funkcje w praktyce nie wykorzystywane.

Czytaj dalej

System wirtualna recepcja

Nowa wersja serwisu, komunikacja tylko przez SMS. Zrezygnowaliśmy z komunikacji na email. Gruntowna przebudowa z myślą o małych podmiotach gdzie pracuje jedna lub kilka osób. Przez serwis można oferować różne usługi, usługi różnych specjalistów.

Czytaj dalej

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 2] Następna > Ostatni >>