logo AUX
×
praca zdalna i mobilna
rozwiązania dla małych firm

Tworzone z i pasją

✋ WeekPlan to gotowy plan tygodnia do prowadzenia Twojego biznesu. Zaplanuj działania, spotkania, sprawy. Panuj nad swoim czasem.
Kontroluj swój czas i priorytety..

Strona główna · Napisz lub zadzwoń do naszej firmy

Napisz lub zadzwoń do naszej firmy

AUX.PL dostarczamy teleinformatyczne paliwo dla małego i średniego biznesu. Z naszych rozwiązań korzysta kilkaset podmiotów. Podstawowa wartość, jaką uzyskasz korzystając z oferowanych usług przez AUX.PL to CZAS i poprawa obsługi KLIENTów.
Czas, który zaoszczędzisz przez poprawę obsługi stałych procesów oraz ich automatyzację (częściową lub całościową). Dzięki zaś tym rozwiązaniom utrzymanie dotychczasowych klientów stanie prostsze i łatwiejsze a pozyskanie nowych łatwiejsze.

Twój biznes wejdzie na nowy poziom

Korzyści przygotowane zostały w 3 obszarach:
 • # organizacja spotkań, szkoleń, sprawozdań
 • # automatyzacja drobnych powtarzalnych czynności
 • # poprawa wizerunku firmy


 • Dane firmy:
  AUX Adam Konczewski
  Łowicz, ul.Kwiatowa 10/48
  tel 783311444
  Zapraszam do kontaktu ;)

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w pytaniu skierowanym przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt” na stronie internetowej www.ubeno.pl prowadzonej przez AUX Adam Konczewski z siedzibą w m.Łowicz 99-400, ul. Kwiatowa 10/48. wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP 7331002396, w celu i zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na moje pytanie. Zostałem/-am poinformowany/-a o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Akceptuję politykę prywatności serwisu AUX.PL

  komunikacja

  Zwykła rozmowa telefoniczna czy mail już dawno przestały wystarczać. Masowy mail w trybie tekstowym czy telefonowanie na zimno jest passe. Nowe lub unowocześnione formy kontaktu zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę użytkowników. Jednak potrzeba tak niewiele aby dobry i sprawdzony telefon wrócił do łask, a mail zachęcał do przeczytania.

  marketing

  Większość firm działających lokalnie prowadzi aktywne działania pro sprzedażowe, rzadko marketingowe. Wskutek czego mają duże szanse na rozminięcie się ich oferty lub sposobu działania z oczekiwaniami klientów. Zastosowanie naprawdę prostych rozwiązań ogranicza istotnie ten problem.

  organizacja

  Nowe i małe firmy rzadko prowadzą działania poprawiające organizację gdyż mają inne priorytety. Paradoksalnie błędy organizacyjne w początkowym etapie działalności zazwyczaj poważnie blokują długotrwały i płynny rozwój firmy na dalszym jej etapie. Warto od początku przenieść kluczowe działania do internetu.